Přihlášení

Jste znalec a nemáte přihlašovací údaje?

Jste znalec nebo znalecký ústav zapsaný v Seznamu znalců a znaleckých ústavů Ministerstva spravedlnosti a chcete se zaregistrovat na katalogznalcu.cz a sdílet informace o své znalecké činnosti?

Kontaktujte nás

Co nabízíme znalcům a znaleckým institucím

  • Možnost zveřejňovat rozšířené množství informací o výkonu vlastní znalecké činnosti nad rámec údajů evidovaných v Seznamu znalců a tlumočníků Ministerstva spravedlnosti. Znalec tedy může (avšak nemusí) zveřejňovat rozšířené informace o svých vlastních kontaktních údajích, rozsahu poskytovaných služeb, referencích, webových stránkách, profesním pojištění, profesním životopise, vzdělávacích aktivitách, publikační činnosti, členství v profesních organizacích, typizovaných průměrných cenách zpracovávaných znaleckých posudků nebo hodinové taxe, jazykové výbavě a mnoho dalších.
  • Možnost aktivace poptávkového formuláře přímo na kartě soudního znalce, prostřednictvím kterého může znalce veřejnost ihned oslovit s žádostí o zpracování znaleckého posudku.
  • Možnost využívání statusu Prověřený znalec po aktivaci účtu je znalcům propůjčen status "Prověřený znalec" na celé období členství; status se zobrazuje přímo na kartě znalce.
  • Upřednostnění ve vyhledávání - znalec se statusem Prověřený znalec je v rámci vyhledávání doporučován na vyšší vyhledávací pozice nežli ostatní znalci.
  • Možnost účastnit se odborných seminářů ve spolupráci s partnerskými vzdělávacími institucemi soudních znalců. Na základě členství v katalogznalcu.cz je možné využívat výrazné slevy.
  • Informace o znalecké činnosti - stručné výtahy z novinek ve znalecké činnosti přímo do emailové schránky.
  • Spoustu dalších připravovaných služeb - cílem katalogznalcu.cz je připravovat takové služby, které soudní znalci opravdu ocení!

Cena členství

Členství v katalogznalcu.cz je dostupné za 100 Kč/měsíc při uzavření smlouvy na dobu nejméně 12 měsíců.

Zapomněli jste heslo?